Komentáre

Exkluzívne na Slovensku, nižší štandard už pár kilometrov na západ.

Realitné spoločnosti sa predháňajú v expresívnom pomenovaní developerských nepodarkov. Exkluzívna stavba, luxusný byt, nadštandartná ponuka, nízkoenergetická stavba, kvalitné materiály, ideálna poloha a pod...samé superlatívy! A realita reality - zúfalosť a klamstvo. 

 
Chyba
Marek, 15.02.2012, 06:16 Odpovedať
Pokial nieci chvalim, tak pomenujem. Dobre zvesti sa siria rychle. Pokial nieco kritizujem tak o to presnejsie pomenujem. Inak je to iba zbytocny cas vas a aj citatelov!!!!
 
Re: Chyba
Müller, 16.02.2012, 13:17 Odpovedať
Citácia Neznámy: Pokial nieci chvalim, tak pomenujem. Dobre zvesti sa siria rychle. Pokial nieco kritizujem tak o to presnejsie pomenujem. Inak je to iba zbytocny cas vas a aj citatelov!!!!

Predmetným článkom som nechcel nikomu škodiť! Chcel som len upozorniť na to aby človek, ktorý chce investovať do nehnuteľnosti nazrel i pod pozlátok prvého dojmu a zamyslel sa i nad kvalitou bývania. Často sa stretávam s tým, že sa architekti a projektanti "vybláznia" na dizajne či použitých materiáloch, ale to čo je súčasťou kvality bývania a teda na technické zariadenia budovy už akosi nevyjdu peniaze. Následné skvalitnenie či prerobenie TZB je často nereálne.
 

Pridať komentár


Meno:

Názov:


Komentár:Poznámka: Neradi príspevky moderujeme, ale nemiestne príspevky alebo príspevky mimo tému budú odstránené. Ďakujeme za pochopenie.