Elektrický krb EWT - viacúčelové zariadenie

30.03.2010, 00:38, ENERGOPROGRES, s.r.o.

Keď sa povie krb, každý si predstaví oceľové teleso s komínom v ktorom horia drevené polená. Pre niektorých je tento oheň synonymom rodinnej pohody pre iných i dym, prach, starosť so zháňaním dreva a likvidovaním popola prípadne obava o to aby sa v ňom nepopálili deti. Jestvujú však i krby u ktorých rodinná pohoda zostáva a všetky ostatné problémy nejestvujú. Rovnako je z krbu teplo, svetlo plápolajúcich plameňov ale i chlad, zvlhčovanie a dokonca i čistenie vzduchu v miestnosti.

Takúto pridanú hodnotu ponúkajú pre každý typ interiéru elektrické krby EWT.  


Spoločnosť EWT ako člen Glen Dimplex Group prichádza s novou kolekciou elektrických krbov s novým tzv. 3D efektom s označením Opti-myst, kedy elektronicky odparujúca sa voda vytvára vernú imitáciu dymenia ktoré zvlhčuje vzduch v miestnosti. S týmto efektom sa ponúkajú modeli Chesford, Cadogan a Cassington.

Rustikálny model Dante s efektom OPTIFLAME je podsvietený LED technológiou a má v sebe okrem bežných funkcií zabudovanú i kvalitnú čističku vzduchu.

Väčšina modelov má diaľkové ovládanie so stmievačom intenzity osvetlenia, nastaviteľný termostat, prepínanie výkonu a množstvo ďalších zaujímavých funkcií.

Ďalšie podrobnosti sa dočítate u každého konkrétneho modelu na stránkach ELEKTRICKÉ KRBY       

 
« Späť


Diskusia: "Elektrický krb EWT - viacúčelové zariadenie"
Dátum: Meno: Komentár:
- Žiadne komentáre -
Pridať komentár | Zobraziť všetky komentáre